Våre Medarbeidere

Vi er nå 8 personer fast ansatt hos Røgeberg Maskin AS
Du treffer oss i butikken, ute på byggeplassen, og på lageret.

Hver og en av oss har gode kunnskaper på våre ansvarsområder og vil gjerne hjelpe deg.
Ta kontakt med oss, kom innom butikken eller via mail/telefon

 

Medarbeidere

Jarle Nymoen

Daglig leder

+47 40 40 73 16

jarle@rogebergmaskin.no

Bjørn Røgeberg

Eier og selger

+47 40 40 73 10

bjorn@rogebergmaskin.no

Bjørn Harald Karlsen

Butikkansvarlig

+47 40 40 73 15

harald@rogebergmaskin.no

Finn Christian Røgeberg

Butikkmedarbeider

+47 40 40 73 18

finn@rogebergmaskin.no

Ole Aalde Nyhagen

Uteselger

+47 40 40 73 14

ole@rogebergmaskin.no

Jørgen André Erviksæter

Servicemann

+47 40 40 73 15

jorgen@rogebergmaskin.no

Anette Rognerud

Regnskapsansvarlig

+47 40 40 73 17

anette@rogebergmaskin.no

Charunee (Noi) Røgeberg

Lager- og logistikkmedarbeider

+47 40 40 73 11

noi@rogebergmaskin.no

Lukk